Зовнішня реклама є інформаційною вивіскою, що розміщується на спеціально створених для маркетингового просування конструкціях. Найчастіше вони розташовуються на відкритому просторі, а також на зовнішніх фасадах будівель, споруд, вуличному обладнанні, над дорогами і так далі. Сьогодні багато хто активно цікавляться, де замовити вивіску для магазину недорого, адже подібні вироби зарекомендували себе в позитивному ключі і дозволили багатьом підприємцям домогтися ефективного просування свого бізнесу.

Чому зовнішня реклама користується особливою затребуваністю?

Всім добре відомо, що реклама є повноцінним двигуном торгівлі. Цю банальну фразу знають багато, саме вона демонструє, як саме йдуть справи в системі продажів товарів і послуг. Будь-який заклад, що функціонує на ринку, прекрасно розуміє, що недостатньо створення і випуску якісного продукту. Важливо, щоб про нього дізналися багато людей і тоді певна їх частина стане потенційними покупцями. І лише після цього для утримання купівельного інтересу робиться акцент на умовах за типом якості, дизайну, функціональності, вартості.

 

Уже кілька століть поспіль успішність продажу товарів і послуг безпосередньо залежить від того, наскільки якісно виконана реклама. Особливо це відноситься до великих міст і мегаполісів, де один квадратний кілометр покритий відразу декількома офісами, торговельними точками, представницькими центрами, організаціями і так далі. Для виділення на їх фоні необхідно знати, де замовити макет вивіски і домовитися про створення безпосередньо самої конструкції – тільки в такому випадку можна розраховувати на реальний успіх.

Як створюється зовнішня реклама?

    Процес створення зовнішньої реклами включає в себе кілька етапів. Йдеться про:

  • ідейно втіленні. Саме з цього і починається сама процедура. Завдяки рекламній ідеї визначається специфіка її тону. Він буває раціональної форми (розповідається про переваги продукції) і емоційної (завдяки візуальній складовій викликаються різного роду почуття).
  • Дослідженнях в плані маркетингу. Перед тим як переходити до дизайнерської розробки, слід чітко уявити, що саме очікується від рекламної конструкції: збільшення обороту, збутових точок, охоплення, придушення конкуренції? Для більш високого рівня ефективності потрібно проаналізувати цільову аудиторію і ринковий збутовий сегмент. За допомогою дослідження з’являться мінімальні ринкові уявлення, а також стане ясно, якими інструментами користуватися, щоб створити рекламний продукт високої якості.
  • Підборі різновиди конструкції. Потрібно визначитися з дизайном реклами і переддрукарська макетом з урахуванням того, де буде розташовуватися конструкція. Клієнти часто роблять вибір на користь брандмауеров, білбордів або сіті-лайтів. Додатково відбувається обговорення освітлювальних нюансів і різновиди матеріалу.
  • Дизайнерською розробці. Розробка дизайну вивіски має на увазі вибір відтінку, композиції, компонування кожного елемента, створення шрифтів, роботу з елементами графіки, комп’ютерний дизайн і так далі. Фахівці створюють різні концепти дизайну реклами. Експерти повинні розставити кожен з елементів на своє місце, врахувати габарити вивіски і то, наскільки далеко вона знаходиться від глядача.
  • Фінальному етапі. Замовник отримує відразу кілька готових продуктів, з яких він може вибрати для себе найбільш оптимальний. Якщо буде потрібно, фахівці внесуть коригування і перероблять виріб. Скільки коштує зовнішня реклама? Все безпосередньо залежить від розміру конструкції, використовуваних матеріалів, освітлення та інших нюансів.

Де краще замовити макет вивіски?

Незважаючи на активне переміщення торгівлі послугами і товарами в інтернет сферу, реальна торгівля все так же залишається залежною від клієнтської лояльності. Для впливу на їх настрої і бажання навряд чи буде достатньо звичайних газетних оголошень. Потрібно створити такий візуальний образ, який моментально буде опрацьовано мозком і буде реалізований у втіленні. Такого роду спонтанні покупки складають приблизно половину продажів у всіх продавців.

 

Для замовлення макета вивіски досить звернутися в перевірену і добре зарекомендувала себе компанію, де працюють професіонали в своїй області. Вони обов’язково запропонують кращі рішення, а саме, підберуть вірний тип рекламного носія, запропонують безкоштовні консультації, забезпечать індивідуальний підхід до кожного і так далі.

Скільки коштує зробити рекламний банер? На це питання немає однозначної відповіді, адже все залежить від певних нюансів по типу розмірів кінцевого виробу, специфіки його освітлення, додаткових елементів, матеріалу і так далі. Якщо проговорити з менеджером всі ці моменти, він зможе озвучити приблизну вартість.