Табличка — відмінний спосіб донести інформацію до клієнта

Фасадна табличка – всі міські жителі стикаються з цим ненав’язливим виглядом реклами на кожному кроці. Без неї було б важко обійтися в нашому повсякденному житті. Адже адресна табличка в Києві із зазначенням назви вашої вулиці, номера будинку – підкаже напрямок руху для ваших гостей, листоноші або постачальника піци. А перше, на що ми звертаємо увагу при вході в магазин – таблички з графіком роботи і «відкрито». І подібні таблічкі- покажчики супроводжують нас на кожному кроці – в метро і трамваї, в міському парку на прогулянці, на роботі. Навіть банальну інформацію – не курити, повідомляє нам така інформаційна табличка.


Таблички из нержавейки

1. Таблички на нержавіючій сталі

 


Таблички стеклянные

2. Таблички скляні

 


Таблички латунные

3. Таблички латунні

 


Таблички бронзовые

4. Таблички бронзові

 


Таблички акриловые

5. Таблички акрилові

 


Таблички пластиковые

6. Таблички пластикові

 

Компанія «Факторія» займається розробкою дизайну табличок, створенням макета, випуском за найсучаснішими технологіями. Завдяки цьому, ми можемо задовольнити будь-які потреби замовника і виготовити дизайнерські таблички в Києві в недорогому, середньому і преміум сегменті ринку. Ми працюємо з сучасними і класичними матеріалами – скло, латунь, нержавіюча сталь, бронза, пластик, акрил. Вибір замовника – практично не обмежений, все залежить тільки від величини бюджету. Будь-яка табличка для компанії може працювати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Хоча за окремими видами матеріалів потрібно виконувати постійний догляд, тоді табличка буде виглядати більш охайно і прослужить набагато довше. Вартість замовлення формується в залежності від ціни матеріалу та складності виконуваних робіт.

Для підприємства офісна табличка створюється відповідно до існуючим корпоративним стилем замовника. Це вже не стільки інформаційний носій, а презентабельна візитна картка клієнта. Тому і вимог до дизайну і матеріалів висувається значно більше. У будь-якому випадку, ми розробимо дизайн з урахуванням всіх побажань замовника, запропонуємо найбільш оптимальні варіанти матеріалів і способів їх обробки. Ви зможете замовити і помістити на табличку логотип компанії, будь-яке інше об’ємне зображення. Виготовлені нами об’ємні таблички створять у клієнтів приємні перші враження про вашу компанію.

Якщо ви готові замовити таблички в Києві прямо зараз, зв’яжіться з нашими менеджерами, і вони проконсультують вас з будь-якого виниклого питання.

Таблички на будинок

Незважаючи на гадану простоту, адресна табличка на фасад кожне десятиліття змінює свій вигляд до невпізнання. Як і зовнішній дизайн, змінюються види використовуваних матеріалів. У дешевому і завжди затребуваний сегменті ринку знаходяться пластикові та акрилові таблички. До того ж їх можна виготовити буквально за кілька годин.

Компанія «Факторія» розробляє і більш ексклюзивні варіанти табличок на будинок з композитних матеріалів. Помістивши на таку табличку об’ємні елементи, можна перетворити її дизайн в справжній витвір мистецтва. Найчастіше така технологія використовується при створенні меморіальних табличок, що встановлюються на фасадах будівель. У цьому питанні все залежить від побажань і можливостей замовника.

Також таблички на будинок крім адреси, можуть містити й іншу корисну інформацію. Так, покажчик напрямку руху або розміщення зображення – підкажуть оточуючим краще всяких слів, що в цьому місці – не можна вигулювати собак, фотографувати, курити і інші дії. В нашій базі даних є деякі стандартні покажчики і піктограми, замовники можуть вибрати готовий варіант, що знизить собівартість і збільшить швидкість виконання замовлення.

Таблички на кабінет, офіс депутата

Компанія «Факторія» розробляє дизайн макетів табличок на офіси народних депутатів вже досить давно. У нашому портфоліо зібрані різні варіанти дизайну, наші замовники можуть розраховувати на високу якість і швидкість виконання робіт. Для офісних і кабінетних табличок використовуються найрізноманітніші матеріали, як дорогі – латунь, бронза, нержавіюча сталь з можливістю їх комбінування, нанесенням додаткового покриття, виготовленням конструкції під скло, так і більш бюджетні, але мають такий же презентабельний вигляд – скло, оргскло, дюралюміній , акрил, пластик з різними варіантами кріплення, що виконує і чисто декоративну функцію. Недорогі таблички також можливо розмістити під скло, що придає конструкції елегантний дорогий вид.

Затребувані у замовників кабінетні таблички зі змінною інформацією, у нас ви зможете замовити і такий вид продукції.

Замовити інтер’єрну, офісну табличку в Києві різної форми, конструкції, дизайну можна прямо зараз, зв’язавшись з нашими менеджерами. Ми гарантуємо індивідуальну роботу з кожним клієнтом, швидке і якісне виконання замовлення.