Сьогодні інтер’єрна вивіска – це іміджева необхідність. Ви можете бути серйозною великою компанією, яка робить багато корисного, але зустрічають, все ж таки, по одягу, і без візуальних елементів ефект запам’ятовування буде меншим, ніж з ними.

Інтер’єрні вивіски бувають з підсвічуванням і без.

Для підсвічування вивісок використовуються люмінесцентні лампи, світлодіоди і неон. Вони встановлюються як всередині вивіски, так і зовні, в залежності від поставлених завдань. Також, вивіски додатково декоруються контурним підсвічуванням, для створення ефекту ореолу, або проектуючи контур об’ємних літер на стіну.

Інтер'єрні вивіски

Найчастіше інтер’єрні вивіски являють собою об’ємні або пласкі букви з логотипом компанії. Для виготовлення вивісок застосовуються різні матеріали і інструменти в залежності від призначення вивіски. Це може бути пластикова вивіска, акрилова, дерев’яна, металева, також, лицьова сторона може бути виконана зі скла, з печатною аплікацією на ній або без.

Інтер'єрні вивіски виготовлення

Наша компанія виготовляє вивіски «під ключ». Для цього у нас є все необхідне обладнання, верстати та інструменти.

Наші фахівці проконсультують вас з усіх необхідних питань щодо дизайну, якості, розміру вивісок, а також, матеріалу і подальшого догляду.

У нашому шоурумі ви зможете ознайомитися з прикладами реалізації інтер’єрних вивісок, а також, подивитися приклади на нашому сайті.

Інтер’єрна вивіска – це дуже елегантне рішення для яскравого і найбільш доречного позиціонування вашої компанії.