Креативна, приваблива фасадна вивіска може надати вашій компанії вагомі переваги над конкурентами. Але важливо пам’ятати, що дизайн візитівки не обов’язково спрацює на вивісці. Фасадні вивіски – це спеціалізована область реклами, яка повинна розроблятися окремо від друкованих матеріалів.

фасадна вивіска

Потрібно враховувати відстань, з якої клієнти будуть дивитися на вивіску, яскравість кольорів, розташування таблички з урахуванням рівня освітленості приміщення і багато чого іншого.

Добре зроблена фасадна вивіска привносить також іміджевий ефект: вона запам’ятовується, може бути опублікована в соціальних мережах і викликати ефект брендування компанії.

Вкажіть ваші переваги

Вивіска чи табличка – це ваш мовчазний продавець. Пам’ятайте, що дизайн вивіски, матеріали, з яких вона зроблена – це те, що відрізняє вашу компанію від інших і, в якийсь момент, при інших рівних умовах, може відіграти важливу роль при виборі.

Поради щодо вибору знака

Наші дизайнери підкажуть вам, як найкращим чином віднайти такий текст, щоб він створював незабутні враження, але, при цьому, був чітким і лаконічним.

Якщо логотип вашої компанії включає в себе графічне відображення, то воно стане також звичним зображенням для ваших постійних клієнтів.

Переконайтеся, що ваша фасадна вивіска:

  • Проста і зрозуміла
  • Легко читається на відстані
  • Привабливо виглядає

фасадна вивіска виготовлення

 

Попередня публікація «
Наступна публікація »