Об’ємні букви для реклами вважаються вельми затребуваною і поширеною маркетингової технологією. Вони використовуються як окремо, так і поєднуються з іншими рекламними засобами, застосовуються зовні і всередині приміщень. Нерідко такі вироби стають непоганою альтернативою для звичайного світлового короба. Прекрасно поєднуються з панель-кронштейнами. Опуклі букви є надійними і довговічними, відрізняються стійкістю до агресивних зовнішніх впливів і різких температурних перепадів. Виглядають привабливо і респектабельно, а найголовніше – замовити їх можна за цілком прийнятною вартістю: дозволити собі такі конструкції можуть навіть невеликі компанії.

Якими бувають об’ємні букви?

На сьогоднішній день розрізняють два основні різновиди об’ємних літер. Вони можуть бути світловими і несвітлові. Головна відмінність полягає в наявності або відсутності підсвічування, матеріалах виробництва.

Несвітлова продукція є досить економним варіантом вищеописаної реклами. Вона може створюватися з самих різних матеріалів, часто встановлюється як зовні приміщення, так і всередині. Зазвичай літери, які не мають підсвічування, стають невід’ємною частиною інтер’єрної реклами, так як саме всередині будівель є багато світлових джерел, тому дані конструкції не губляться на загальному тлі. Широка палітра кольорів, різні шрифти і форми допомагають об’ємним буквам виступати в якості самостійного рекламного елемента. Існує маса варіантів виробництва подібної продукції. Так, літери оснащуються пластиком, пінопластом, деревом, акрилом, композитом і багатьма іншими матеріалами.

Що стосується об’ємних літер з підсвічуванням, то мова йде про більш дорогому і, як результат, солідному варіанті рекламного оформлення. Такі вироби відразу кидаються в очі і запам’ятовуються. Завдяки можливості використовувати різні матеріали і конструктивні рішення гарантовано вийде виділити свою фірму на загальному тлі. Букви, доповнені світлодіодами, зарекомендували себе як найбільш затребуваного маркетингового варіанту, який виглядає сучасно, є якісним, відрізняється довговічністю і економічністю.

Специфіка виготовлення об’ємних літер

Перед тим як виготовити об’ємні букви обов’язково необхідно визначитися з формою і дизайном вироби. Сам виробничий процес має на увазі застосування верстатів фрезерного і лазерного типу, завдяки чому гарантується високоякісне виготовлення і точна підгонка деталей. До слова, якщо створюються світлові букви, додатково потрібно подбати про грамотному підборі світлового джерела, щоб в результаті це не впливало на яскравість світіння.

Під час виробництва застосовується високоякісне обладнання, яким має управляти досвідчений і підготовлений персонал. Металевий розкрій здійснюється за допомогою лазерного різання з комп’ютерним управлінням, а доведення зазвичай проводиться в ручному режимі.

Перед тим як зробити об’ємні букви реклама, слід правильно підібрати лицьову поверхню і світлові джерела. Наприклад, не варто забувати, що сильна насиченість відтінків з’являється, коли під час підсвічування використовується світло, що співпадає з тоном лицьовій частині. Тому для підсвічування червоних букв краще застосовувати червоне світло, для синіх – синій і так далі.

Якщо ви поняття не маєте, де купити об’ємні букви, то краще робити це в спеціалізованій компанії, де кваліфіковані фахівці займуться розробкою дизайну, складанням конструкторської документації, монтажем та технічним обслуговуванням надалі, а також допоможуть оформити і зареєструвати дозвільну документацію.

Кінцева вартість проекту прямо залежить від певних факторів за типом:

  • Рекламних габаритів.
  • Матеріалів, що використовуються для виготовлення реклами.
  • Висвітлює.
  • Складнощі шрифтів і написів.

З’явилися додаткові питання? Тоді рекомендується зв’язуватися з кваліфікованими менеджерами компанії і консультуватися з ними. Вони розкажуть про нюанси співпраці і допоможуть зробити правильний вибір.