Вулиці нічних мегаполісів практично повністю прикрашені яскравою неоновою рекламою. Її достаток дійсно робить місто більш незвичайним і барвистим в пізній час доби. Неонові вивіски користуються величезною затребуваністю і вже давно зарекомендували себе як стильного маркетингового інструменту, який цікавить власників різного роду компаній і закладів. За допомогою подібного вироби точно не складе труднощів залучити споживче увагу до того чи іншого об’єкту.

Переваги неонових вивісок

Неонова висівка – це прекрасна можливість красивого і ефектного підношення будь-якої реклами. Її не важко розрізнити як днем, так і вночі, а найголовніше – вона стильно виглядає і привертає до себе увагу. Більш того, дані вироби є досить універсальними. Їх застосовують для того, щоб виготовляти як плоскі конструкції, так і об’ємні арт-інсталяції, що представляють собою повноцінні скульптури. Реклама з неону – це прекрасне оформлення ресторанів поряд з пабами, клубами, кафе, кінотеатрами, магазинами і багатьма іншими закладами. Існує маса причин, чому багато хто сьогодні бажають придбати вищеописані таблички. Одна з них – можливість використання як всередині приміщення, так і зовні. Крім усього іншого, надається свобода фантазії і доступна найширша колірна палітра.

Головна перевага неонових вивісок полягає в їх привабливому і строкатому зовнішньому вигляді. Серед інших достоїнств зазвичай виділяють:

Безліч відтінків.
Стійкість до несприятливих погодних умов і температурних перепадів.
Реальну помітність, особливо вночі.
Можливість надання будь-яких форм і обрисів.
Безпека: виріб не нагрівається.
Безшумну роботу.
Мінімальний догляд під час експлуатації.
Зносостійкість.
Комбінуючи різні кольори і освітлювальні режими, можна досягнути справжнього шоу-ефекту.
Технологія виготовлення даних вивісок
Технологія неонової реклами має на увазі використання трубочок зі скла, які всередині наповнені інертним газом. Ці трубочки повинні харчуватися від електромережі, оскільки під час подачі струму газ яскраво світиться. Дані труби або лампи зафіксовані до табличному основи спеціальними утримувачами. Існує кілька різновидів таких вивісок. Йдеться про:

Відкритих. Табличку ніщо не закриває.

Закритих. Підсвічування поміщена в світловий короб або металеві об’ємні букви.
Контражурним. Букви служать додатковим освітленням основи і розташовані в світловий зоні.
Комбінованих. Є можливість комбінації неонового підсвічування з різними видами зовнішньої реклами.
Тепер стає зрозуміло, чому ефективна не нова реклама. Саме тому з кожним роком її затребуваність лише зростає. Для замовлення такої продукції рекомендується звертатися в спеціалізовані компанії, де кваліфіковані майстри виготовляють і встановлюють неонові конструкції. Досвідчені дизайнери зроблять все можливе для ідеального підбору різновиди, відтінку, габаритів і конфігурації рекламного інструменту. Макет буде створено після врахування все побажань і вимог замовника.

У компанії «Факторія» пропонується професійне виготовлення неонових виробів в самих різних розмірах, форматах і дизайнах. Замовлення вивіски можливий в телефонному режимі. З’явилися додаткові питання? Тоді саме час зв’язуватися з кваліфікованими менеджерами та консультуватися з ними.

Попередня публікація «
Наступна публікація »