Сьогодні кожен поважаючий себе підприємець або бізнесмен розуміє, наскільки важливі вивіски для офісу незалежно від масштабів компанії. Іноді навіть потрібно подвійний екземпляр подібних виробів, оскільки один з них встановлюють на будівлю, а другий – на внутрішніх дверях. Йдеться про ефектному інструменті, який здатний привернути увагу потенційних клієнтів та інвесторів.

На що звертати увагу при виборі?

Перед тим як вивіска для офісу буде остаточно підібрана, рекомендується зробити акцент на деяких нюансах, наприклад, на дизайні і стилі. Даний показник повністю залежить від того, якою діяльністю займається контора: якщо вона вирішує ділові питання, то потрібно суворе і ділове оформлення, а в разі організації свят – максимально креативне. Крім усього іншого, важливо, щоб вивіски ідеально гармоніювали з фасадом об’єктів, на яких вони встановлюються. Як результат – вийде досягти цілісного сприйняття і зробити рекламу більш солідною. В обов’язковому порядку продумується місце інсталяції – від цього залежить, в чиєму полі зору табличка буде знаходитися: власників автомобілів, пішоходів, що проходять повз, або будь-яких інших людей.

Більш того, вивіска в офіс повинна підбиратися з урахуванням тих чи інших матеріалів. На сьогоднішній день при виробництві подібних табличок використовується пластик і метал у вигляді нержавіючої сталі бо алюмінію. Найбільш затребуваними типами конструкцій вважаються наступні:

Об’ємні або плоскі букви. Їх використовують для внутрішнього оформлення: встановлюють в зоні ресепшена або холі. Для створення застосовується пластик високої міцності. При виготовленні їх на підкладці з оргскла цілком можливо прикріплення вивіски зовні біля входу в будівлю. Даний варіант найбільш економічний, часто привертає до себе увагу.
Світлові короби. Герметичність дозволяє розміщувати ці конструкції як всередині, так і зовні будинків. Їх виробництво має на увазі використання Світломіцність пластика, усередині короба знаходяться діоди, кількість яких безпосередньо залежить від розмірів вивіски і необхідного рівня яскравості.
Лайтбокс. Вважається більш компактним варіантом світлового короба зі зменшеною товщиною. У такому вигляді конструкція буде доречно виглядати в різних інтер’єрах, однак особливо вдале рішення – розміщення біля входу або на ресепшені з обмеженим вільним простором.

Особливості офісних вивісок

Сьогодні таблички та вивіски для офісу нерідко доповнюють за допомогою підсвічування для особливої ​​об’ємності і помітності, позначення світлових акцентів для демонстрації важливою для співробітників і офісних клієнтів інформації. Оформлення світлової вивіски можливо багатобарвним або монохромним способом – це залежить від того, яка корпоративна палітра фірми клієнта.

Офісні вивіски, що встановлюються на фасадах об’єкта, мають на увазі використання більш довговічних матеріалів, що не піддаються корозії під зовнішніми впливами. Під час виконання робіт фахівці нерідко застосовують антивандальні технології, що дозволяють домогтися тривалого експлуатаційного терміну, при цьому витрати клієнта на замовлення нітрохи не збільшуються.

Ключова перевага офісних вивісок полягає в тому, що вони служать чудовою прикрасою простору компанії і роблять її більш стильною, престижною. Для замовлення даної продукції рекомендується звертатися в компанію «Факторія», де кваліфіковані фахівці з радістю запропонують найбільш вигідні варіанти за доступною ціною.