З кожним роком мегаполіси забудовуються все більш активно, через що відбувається збільшення міського середовища. З’являється маса нових об’єктів, куди заїжджають підприємства і компанії. Для рекламування своїх послуг обов’язково будуть потрібні фасадні вивіски і таблички, що інформують про те, чим займається та чи інша організація. Зазвичай на таких виробах вказані дані про розташування фірми, її виді діяльності і послуги, що надаються. Йдеться про прекрасне маркетинговий інструмент, ефективність якого вже давно була доведена.

Для чого призначені фасадні вивіски і таблички?

Перед тим як детально описувати фасадні таблички, необхідно розібратися в тому, які їх різновиди існують. Найбільш поширеними вважаються:

• Інформаційні таблички. На них не містяться дані про просувати продукцію або послугу. Вони використовуються для вказівки на організації або приватні підприємства. До слова, ідеальний приклад таких табличок – покажчики вулиць і номерів будинків.
• Рекламні вивіски. Ці таблички на фасад використовуються виключення для просування товарів і послуг. Вони повинні бути максимально яскравими та незабутніми для залучення уваги клієнтів. При цьому для їх установки потрібно збір певного пакету документів і отримання деяких погоджень.

Фасадна табличка є інформаційним табло, які мають квадратну, прямокутну або круглу форму. Існують деякі обмеження щодо їх розмірами. Так, висота не повинна перевищувати 800 мм, а ширина 600 мм. Все інформаційний простір заповнюють текстом і зображеннями. Букви не повинні бути більше 20 мм. Якщо біля одного входу планується установка декількох виробів, то їх загальна площа не повинна бути більше 2 квадратних метра.

Також існують певні вимоги, пов’язані з інформацією, вказаною на табличках. На виробах можуть бути вказані дані підприємства за типом повного юридичної адреси, режиму роботи, назви організації та товарного знака. Додатково рекомендується вказівку контактного телефону. Відсутні будь-які жорсткі вимоги, пов’язані з матеріалом для створення вивісок. Найчастіше застосовують пластик поряд з нержавіючої або оцинкованої сталлю.

Проектування даних виробів

Щоб фасадні вивіски таблички краще сприймалися клієнтами, вони повинні відповідати деяким умовам. Як відомо, гармонійніше виглядають вироби з співвідношенням сторін 16: 9, яке відповідає телевізійному зображенню. До слова, раніше особливою популярністю користувалися таблички з співвідношенням 4: 3, але з часом був доведений їх низький рівень ефективності, тому їх стали активно замінювати на моделі з іншими пропорціями. Що стосується товщини, то вона часто не має особливого значення і впливає лише на складність монтажу.

Не варто забувати про колірної складової, яка зазвичай безпосередньо залежить від того, чим займається підприємство або організація. Не випадково компанії, що пропонують морські або річкові перевезення, замовляють продукцію в бірюзових відтінках, а флористичні фірми – в зелених. Важливий і шрифт, який повинен бути контрастним по відношенню до основного фону – в такому випадку інформація сприймається набагато легше.

Тепер ви знаєте, в чому ефективність табличних вивісок. Для їх замовлення рекомендується звертатися в компанію «Факторія», співробітники якої з радістю виготовлять високоякісне і стильне виріб, що відповідає всім вимогам і перевагам клієнта.

Попередня публікація «