З кожним роком з’являється все більше магазинів і торгових установ, тому звичайним споживачам стає все складніше запам’ятовувати назви тих чи інших закладів. Єдиний реальний спосіб, що дозволяє розрізняти їх, – це фасадні вивіски на магазин. Власники багатьох установ усвідомлюють важливість подібних виробів і в обов’язковому порядку встановлюють їх для естетичності і інформативності. Як показує практика, подібна конструкція вважається реальною можливість збільшення клієнтського потоку і підвищення прибутку закладу, тому на ній точно не рекомендується економити.

Основні переваги магазинної вивіски

Згідно зі статистичними даними, переважна більшість жителів мегаполісу зауважує зовнішню рекламу від 30 до 45 разів щодня, освічені люди роблять це набагато частіше, особливо, якщо вивіска є унікальним маркетинговим рішенням – тоді ефективність виросте в кілька разів.

Незалежно від того, скільки коштує вивіска над магазином, у замовника буде реальна можливість використання її для повномасштабної маркетингової кампанії. В результаті з її допомогою вийде розповісти про особливості пропонованих послуг і продукції. І це нітрохи не перебільшення, оскільки такі вироби і правда створюють прекрасний ефект на клієнтів, навіть більше реклами по радіо, телевізору, в ЗМІ і так далі. Будь-якому магазину в обов’язковому порядку потрібно подумати над інвестуванням в зовнішню рекламу, адже мова йде про довгострокову маркетингової стратегії.

Найчастіше подібні вироби дають вичерпну інформацію про продукцію, яку зможуть придбати клієнти, зайшовши в магазин. Важливо, щоб реклама інтригувала і викликала виключно позитивні емоції з відповідними асоціаціями. Уже багато підприємців змогли переконатися в ефективності даних конструкцій, тому з кожним роком їх популярність і затребуваність лише зростає. На вибір доступні різні матеріали, кожен з яких відрізняється своїми унікальними особливостями. Сьогодні навіть не потрібно знати, як зробити вивіску на магазин, адже цим процесом повністю займаються грамотні майстри.

Таким чином, ключова перевага подібних рекламних виробів для магазинів полягає в тому, що вони істотно піднімають рівень продажів і гарантують високу відвідуваність. При цьому не варто забувати про те, що некваліфікований підхід і використання неякісної реклами погубить ідею і не дасть їй належним чином розвинутися.

На що звернути увагу?

Перед тим як зробити красиву вивіску для магазину, в обов’язковому порядку слід ознайомитися з певними нюансами і правилами:

  • Важливо, щоб виріб повністю відповідало нормам будівництва та законодавства. Цей момент необхідно перевірити перед тим як робити замовлення.
  • Розмір конструкції повинен бути таким, щоб вивіску бачили люди навіть здалеку. В даному випадку головне не вийти за певні рамки.
  • Слід перевірити, чи добре читається текст з різних відстаней і оглядових кутів. У такому випадку люди частіше будуть помічати вивіску.
  • Подумайте над розміщенням вироби – не закриють чи її дерева або знаходяться поруч об’єкти.
  • Необхідно написати на вивісці все, що люди повинні знати про магазин. Однак не пишіть занадто багато інформації, особливо дрібними літерами. Досить буде назви, сфери діяльності та логотипу.

Де замовити вивіску на магазин? Найкраще робити це в спеціалізованій компанії, де працюють кваліфіковані фахівці, які знаються на своїй області і займаються виробництвом цих виробів вже довгий час.

Таким чином, головне завдання зовнішньої реклами полягає в залученні уваги, тому важливо домогтися презентабельності і оригінальності вивіски. Коли буде опрацьовуватися зовнішній вигляд конструкції, краще ознайомитися з іншими зразками вивісок і уявити, як вони будуть виглядати в конкретній місцевості. Якщо проаналізувати основні нюанси і зробити акцент на ключових деталях, тоді клієнт гарантовано отримає ефектну, стильну і красиву вивіску, привертає увагу всіх оточуючих.

Наступна публікація »