Навряд чи у кого-то вийде уявити сучасні мегаполіси, в яких повністю відсутні рекламні конструкції, такі як вивіски, інформаційні щити і покажчики. Саме з їх допомогою люди орієнтуються і моментально отримують інформацію про те, де знаходиться той чи інший об’єкт. Фасадні вивіски таблички представлені в самих різних варіантах і застосовуються в багатьох напрямках. Тому вони нерідко стають основою фасадів ТРЦ, установ поряд з багатьма іншими фірмами.

Яку функцію виконують фасадні вивіски?

Фасадна вивіска реклама є вкрай затребуваним і популярним виробом як в столичних містах, так і маленьких селах. І якщо кілька десятків років тому на них зазвичай зображували то, на чому спеціалізується володар, то сьогодні вони несуть в рази більше інформації за типом назви компанії, її логотипу, часу роботи підприємства і так далі.

Зовнішнім виглядом таких конструкцій необхідно приділяти особливе значення, оскільки саме він формує імідж самої організації. Багато створюють дизайн самостійно і потім передають його в спеціалізовані компанії, де працюють кваліфіковані фахівці, готові зробити величезний обсяг роботи: створити макет, якісно провести саму конструкцію, після чого допомогти з монтажем таблички. У більшості випадків компанії, давно практикують виготовлення вищеописаних виробів, пропонують абсолютно безкоштовні дизайнерські послуги. Таким чином, клієнт може дати волю своїй фантазії і запропонувати щось унікальне, оригінальне, що гарантовано приверне клієнтів і викличе у них бажання скоріше зайти в те чи інше приміщення.

Фасадні вивіски з об’ємними літерами з упевненістю можна назвати найбільш ефектним елементом зовнішньої реклами, який продовжує активно підкоряти безліч мегаполісів і на сто відсотків охоплювати конкретну аудиторію. Такі вивіски відрізняються великою кількістю незаперечних переваг. Йдеться про:

  • Ефективності.
  • Доступною вартості.
  • Можливості монтувати на найрізноманітніші поверхні.
  • Гарному оформленні екстер’єру.
  • Різноманітності форм виконання.
  • Гармонійне поєднання з іншими рекламними елементами.

Якщо діяльність закладу не має на увазі ведення серйозних справ, клієнт може поекспериментувати і подумати над створенням вивісок досить незвичайних форм по типу сердечок, листочків і тому подібного. Як показує практика, такі фасадні вивіски види швидко привертають увагу відвідувачів і запам’ятовуються ім. Крім усього іншого, є можливість додаткового нанесення зображення. Завдяки революційних технологій є нанесення зображень, максимально стійких до агресивних зовнішніх впливів.

Специфіка виготовлення фасадних вивісок

Фасадна вивіска для школи або будь-якого іншого закладу виготовляється виключно з високоякісних матеріалів, які гарантують тривалий експлуатаційний термін навіть при непередбачуваних погодних явищах по типу дощу, снігу, палючого сонця, температурних перепадів.

  • Як матеріали для виготовлення вищеописаних конструкцій активно використовується акрил, композит поряд з металом, двошаровим пластиком, деревом, склом, пвх-пластиком.
  • Якщо говорити про технології нанесення, то текст із зображенням друкується лише такими фарбами, які змогли довести свою стовідсоткову стійкість до зовнішніх чинників. Також практикується лазерне гравіювання або фрезерування, УФ-друк і багато інших методики.

Як вже говорилося раніше, сьогодні майстерні, що займаються виготовленням подібних вивісок, пропонують для використання безліч різних матеріалів. Для фасаду ідеальним варіантом вважається метал. Йдеться про найбільш довговічне способі розміщення відомостей про компанії в умовах непередбачуваною і дуже агресивною погоди. Експлуатаційний термін металевих конструкцій в порівнянні з іншими складає 10 і більше років, що не може не радувати.

Щоб фасадна вивіска амортизаційна група максимально привертала увагу всіх оточуючих, її можна доповнити різними світловими елементами. У нічний час доби гарантується підвищення функціональної ефективності фасадних виробів магазинів, кафе і аптек. Якщо говорити безпосередньо про світлових елементах, то пропонується їх розміщення як в самій вивісці, так і навколо вироби.

Щоб точно виправдати свої очікування і розраховувати на вигідні умови співпраці, рекомендується звертатися виключно в перевірені компанії, які працюють вже довгий термін і мають бездоганну репутацію.